Prekinis ženklas

“Isabelle Lancray” filosofija

Daugiau kaip 70 metų, prancūzų profesionalios bei prestižinės kosmetikos gamintoja “Isabelle Lancray Paris” dovanoja moterims unikalią galimybę atrasti savo kelią į nepriekaištingą grožį, pasitelkiant išskirtines kosmetikos priemones.

Jau daugelį metų “Isabelle Lancray” mokslinis institutas atlieka intensyvius tyrimus savo laboratorijose, bendradarbiauja su įvairių šalių mokslininkais diegiant naujoves bei avangardines inovacijas, steigia išskirtinius SPA centrus bei ruošia grožio puoselėjimo specialistus. Kompanija užsirekomendavusi profesionalią kompetenciją bei išskirtinimą ir yra patikimiausių kosmetikos kompanijų sąraše.

Nepraleiskite galimybės prisiliesti prie visiško tobulumo ir nusikelti į naują daugialypio kosmetikos įsikūnijimo pasaulį su Isabelle Lancray.

“Isabelle Lancray” istorija

Legendomis ne gimstama- legendomis tampama.

Tai visam pasauliui įrodė Isabelle Lancray įgyvendindama savo jaunystės svajonę ir paversdama neįmanoma- įmanoma.

Razine Gacier pasauliui žinoma kaip Isabelle Lancray, gimė 1914 metais Paryžiaus priemestyje ir niekas net nenumanė, kad mergaitė taps grožio mados ikona ir bus įrašyta į Prancūzijos garbingiausių žmonių knygą.

Nuo pat 16 metų ji svajojo atidaryti nuosavą grožio saloną. Jaunystėje ir karo metais Isabelle dirbo žinomo Paryžiaus žurnalo redakcijoje, vėliau reklaminėje agentūroje. Ir tik sulaukusi 30 metų prisiminė savo jaunystės svajonę. Ją ėmę įgyvendinti su keliais fabrikantais. Įkūrė įmonę “Isabelle Lancray Paris” ir pradėjo gaminti kosmetiką skirtą veido ir kūno odos priežiūrai. Važinėjo po pasaulį ieškodama naujų veiksmingų bei inovatyvių komponentų. Populiarumas ir sėkme atėjo labai greitai. 1953 metais prestižiniame Paryžiaus rajone, Rue François Nr.1 gatvėje prancūzė atidarė pirmąjį savo grožio saloną. Bendradarbiavo su profesinėmis mokyklomis ir pirmoji organizavo grožio specialistų tobulinimosi kursus bei teikė oficialius kursų baigimo diplomus.

Isabelles Lancray dėka iš esmės ėmė keistis samprata apie kosmetologo profesiją bei visą profesionalios kosmetikos industriją.

1962 metais Isabelle Lancray tapo nacionalinės grožio salonų asociacijos prezidente, o 1968 metais įkūrė Prancūzijos grožio ir kosmetikos gamintojų sąjungą.

Elegantiška ir rafinuota prancūzė diktavo ir keitė grožio industrijos taisykles bei aktyviai formavo kosmetikos istoriją. Ji pranoko savo svajones, paversdama mažus grožio salono lūkesčius didele tarptautine kosmetikos kompanija. Jos vardas tapo profesionalumo ir kokybės etalonu bei nacionaline Prancūzijos vertybe.

Dar ir sulaukusi garbingo amžiaus Isabelle Lancray dirbo moterims, dėl moterų ir vardan moterų!