Prekinis ženklas

Dr. Rimpler filosofija

Dr. Rimpler kompanija moderni, atsinaujinanti, kurianti aukščiausios kokybės ir mokslu pagrįstą odos priežiūros dermatologinę kosmetiką.

Sertifikuota ir turinti dermatologinės kosmetikos bei farmacinių preparatų gamintojo statusą, sutelkusi patyrusių profesionalių chemikų, biochemikų ir mikrobiologu komandą, Dr. Rimpler laboratorija kuria naujus produktus, pritaiko unikalias inovacijas ir nuolat kontruoliuoja jų kokybę.

Dr. Rimpler kompanija sukūrusi 11 originalių kosmetikos linijų, dovanoja ne tik grožio šventę, bet ir paverčia stebuklingu kiekvieną kosmetikos procedūrų ritualą.

Istorija

1978 metais Hanoveryje, Vokietijoje, Dr. Rimpler kompaniją- Hanoverio kolegiją, ruošiančią grožio puoselėjimo specialistus, įkūrė dermatologijos profesorius ir medicinos mokslų daktaras Manfredas Rimpleris.
1984 metais Dr. Rimpler kompanija iš Prancūzijos pradėjo importuoti “Isabelle Lancray Paris” profesionalios kosmetikos produktus, siekdama patenkinti įnoringiausių kosmetologų poreikius.
1986 metais kompanijai ėmė vadovauti chemijos mokslų daktaras Kristianas Rimpleris. Buvo įsteigta mokslinė bazė. Sukurta ir pradėta gaminti Dr. Rimpler vardo kosmetika.
1994 metais pastatyta ir pradėjo veikti nauja gamykla Vedemarko mieste, šalia Hanoverio
1996 metais Dr. Rimpler gamykla gavo sterilios gamybos statusą, Iki minimumo sumažinamas kosmetikos gaminių mikrobiologinis užterštumas.
1997 metais kompanija sertifikuota ir gavo dermatologinės kosmetikos bei farmacinių preparatų gamintojo statusą.
1997 metais Dr. Rimpler kompanija įsigijo “Isabelle Lancray Paris” kosmetikos kompaniją.
2006 metais pradėjo bendradarbiauti su Berlyno Nanotechnologijų universitetu. Laimėjo pasaulinį mokslinį apdovanojimą už novatorišką Q10 fermento patalpinimą į nano dalelę.
2011 metais išrado ir užpatetantavo 3 kartos lipofilinę nano dalelių transportavimo sistemą.
2011 metais įrengė naują, modernų mokymų centrą.
2006-2015 metais gavo pasaulinius mokslinius apdovanojimus už inovacijas kosmetikos srityje:
sukurtas unikalios formulės paakių kremas;
sukurtas unikalios formulės dermatitinės odos kremąs;
sukurta kosmetikos linija išgaunant ir integruojant augalų kamienines ląsteles.
2016 metai. Kompanija- įvairių sričių mokslininkų ir ekspertų bendradarbiavimo, aukštųjų gamybos technologijų bei natūralių žaliavų derinys. Veikia gamykla ir laboratorijos bei šiuolaikiškai įrengta mokimo bazė, kurių bendras plotas užima 1800m2. Kuriama ir gaminama novatoriška, sertifikuota ir aukščiausios kokybės kosmetika atitinkanti visuotinius GGP (Geros Gamybos Praktikos) standartus.